Hojdacie lehátko
V kategórii Lehátka s aktivitami nájdete množstvo možností, ktoré pomôžu Vašim deťom relaxovať a zároveň stimulovať ich zmysly. Detské lehátka sú obľúbeným spôsobom, ako udržať dieťa zabavené a šťastné. Pri výbere vhodného lehátka zohráva rolu viacero faktorov, ako napríklad vek dieťaťa, jeho preferencie a potreby. Viac informácií
Hojdacie lehátka sú skvelou voľbou pre malé deti, ktoré si obľubujú pohyb a mávajú radi na houpacích koníkoch. Polohovateľné lehátka sú ideálne pre novorodencov, ktorí ešte nemajú pevnú hlavičku a potrebujú podporu. Skladacie lehátka sú potom skvelým riešením pre cestovanie a ukladanie.
V našej ponuke nájdete detské lehátka pre deti rôzneho veku a záujmov. Pre novorodenca máme špeciálne lehátka s vysokou nosnosťou a ergonomickým dizajnom, ktorý pomáha udržať správnu polohu tela. Lehátka pre staršie deti sú potom často vybavené aktivitami, ktoré pomáhajú rozvíjať ich motoriku a koordináciu. Kocky, farby a zvuky podporujú kreativitu a fantáziu.
Ak hľadáte niečo, čo je skvelou kombináciou relaxácie a zábavy pre Vaše dieťa, určite si vyberte jedno z našich lehátok s aktivitami. Sú vhodné nielen do domácnosti, ale aj na cesty a do záhrady. Stačí len vybrať to správne lehátko pre Vaše bábätko a sledovať, ako sa vaše dieťa bude cítiť pohodlne a šťastne.

FREEON Serene Lehátko Beige

FREEON Serene Lehátko Grey

FREEON Hojdacie Lehátko Elite Beige

FREEON Hojdacie Lehátko Elite Grey


Bebeconfort Aster lehátko Mineral Graphite

Jané Lehátko do stoličky Noah Mist


Jané Lehátko do stoličky Noah Botanic

Jané Lehátko do stoličky Noah Iris


KikkaBoo Hojdacie lehátko elektrické Codie Beige


KikkaBoo Hojdacie lehátko elektrické Zazu Beige


KikkaBoo Hojdacie lehátko elektrické Zazu Grey


KikkaBoo Hojdacie lehátko elektrické Twiddle Mint


KikkaBoo Hojdacie lehátko elektrické Twiddle Beige


KikkaBoo Hojdacie lehátko elektrické Twiddle Grey


KikkaBoo Hojdacie lehátko elektrické Codie Light Grey


KikkaBoo Hojdacie lehátko elektrické Ashlee Dark Grey


Little Dutch Hojdacie lehátko Grey


Little Dutch Hojdacie lehátko Beige



