Detské plavky

Pri výbere plaviek pre deti je dôležité zohľadniť nielen ich vek a veľkosť, ale aj účel a miesto, kde budú plávať. Je tiež dôležité zabezpečiť správnu ochranu pred slnečným žiarením a zvážiť, či sú plavky dostatočne pohodlné a bezpečné pre dieťa. Ponúkame širokú škálu plaviek pre deti všetkých vekových kategórií. Viac informácií

Naša ponuka zahŕňa dvojdielne plavky, neoprenové plavky, plavky pre deti s plienkou a plavky s UV filtrom, ktoré chránia citlivú detskú pokožku pred škodlivým UV žiarením.

Detské plavky pre dievčatá a chlapcov

Máme široký výber detských plaviek pre dievčatá a chlapcov v rôznych farbách a vzoroch. Naše dvojdielne plavky sú ideálne pre plážové dni alebo pre plávanie v bazéne. Pre malých plavcov s citlivou pokožkou odporúčame neoprénové plavky, ktoré poskytujú teplo a ochranu pri chladnej vode. V našej ponuke nájdete aj plavky s plienkou, ktoré sú ideálne pre malé deti a uľahčujú rodičom plávanie s deťmi.

Plavky pre najmenších

Pre najmenších ponúkame štýlové plavky pre bábätká a batoľatá. Naše plavky sú vyrobené z príjemného a mäkkého materiálu, ktorý chráni citlivú pokožku malých detí. Naše plavky pre babatka majú štýlové vzory a farby, ktoré určite zaujmú aj najnáročnejšie mamičky. Máme aj plavky na plávanie pre babatka, ktoré sú ideálne pre prvý kontakt s vodou. Nakupujte u nás a vyberte si z našej širokej ponuky detských plaviek za skvelé ceny a vysokú kvalitu!